|
|
|
#7 |
|
Rolling my own...
|
Granted i have only made 5 sticks,
when i buy from Leafonly, i buy the samples which are 1/4 lb and is plenty. good prices at 5-10$ per 1/4 lb youtube is your friend when learning to bunch, bind and wrap. ![]() ![]() @Lanks- Leafonly.com ships to Canada. @blak Smyth- i have ordered some better wrappers, the ones i intended to use the first time had some larger veins. the mold in the picture is from JpRose in Ohio, it is a good hobbyist mold. I purchased one like this
Last edited by BlkDrew; 10-22-2011 at 02:02 AM. |
|
|
|
| Thread Tools | |
| Display Modes | |
|
|